XIII Memoriał Tomka Chrościckiego

W tym roku odbył się już XIII Memoriał Tomka Chrościckiego, który odbywa się cyklicznie w okresie wiosennym w Kałyszynie. 30 maja został zorganizowany turniej dla chłopców i dziewcząt z klas gimnazjalnych, natomiast 3 czerwca dla uczniów szkoły podstawowej.

W zawodach gimnazjalistów rywalizowało 3 drużyny żeńskie i 6 drużyn męskich. System gry ligowy - każdy z każdym. Wszystkie drużyny grały na podobnym poziomie , zwyciężały jednak te z większym zaangażowaniem i determinacją.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dziewczęta:
  1. SP Jeruzal
  2. SP Janów
  3. SP Kałuszyn
Chłopcy:
  1. SP Kałuszyn
  2. Gim. Kałuszyn
  3. SP nr 3 Mińsk Mazowiecki
  4. AP Stoczek Łukowski
  5. SP Jeruzal
  6. SP Janów

Turniej dla uczniów klas IV-VI był podobny. Wystąpiło w nim 4 drużyny męskie i 4 żeńskie. System gry ligowy, jednakże punkty zdobyte przez chłopców łączone były z punktami dziewcząt. Podobnie jak w grupie starszych kolegów i koleżanek to drużyna dziewcząt wypadła lepiej w końcowej klasyfikacji niż nasi chłopcy. Podsumowując, Szkoła Podstawowa z Jeruzala zajmuje 3 miejsce, co bardzo nas cieszy i tak samo prawie satysfakcjonuje.
Należy wyróżnić też uczniów, którzy otrzymali nagrody indywidualne:
Angelika Kieliś - królowa strzelców
Antoni Pielasa - Najlepszy bramkarz
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy naszych sportowców!

Poniżej link do zdjęć z turnieju