SPOTKANIE Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM

Dnia 01.06.2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Robertem Ceregra – Prezesem Banku Spółdzielczego w Mrozach, w ramach cyklu „Spotkania z ciekawym człowiekiem”. Spotkanie było podzielone na dwie części :dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III i oraz klas IV-gimnazjum. Zaproszony gość opowiedział  o zawodzie bankowca, pokazał banknoty z różnych państw oraz sposoby zabezpieczeń pieniędzy i  znaków umieszczanych na banknotach.  Zachęcił do oszczędzania, rozwijania własnych zainteresowań, większej pracowitości i systematyczności w nauce. Spotkanie było niecodzienną  lekcją,  które przebiegało w przyjemnej, wesołej i twórczej  atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Ceregra za przyjęcie naszego zaproszenia.