Wycieczka do Krainy Przygód

Dnia 28 maja 2019r. grupa przedszkolna i uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce z okazji Dnia Dziecka. Pierwszym punktem programu było obejrzenie filmu pt „Panda i banda” w kinie Helios w Siedlcach. Następnie udaliśmy się do Mc Donalda, gdzie mogliśmy posilić się i przygotować do kolejnej atrakcji. Kolejnym i  długo oczekiwanym punktem programu był pobyt w Krainie Przygód w Starych Iganiach.

Mogliśmy spróbować swoich sił jeżdżąc na quadzie, zjeżdżać po linie i dmuchanej zjeżdżalni, uczyć się celności oraz wziąć udział w konkurencji dojenia krowy. Szczęśliwi, oderwani od szkolnych ławek i zgiełku, bogaci w nowe umiejętności wróciliśmy do domów.

Zachęcamy wszystkich do odkrycia Krainy Przygód w Starych Iganiach oraz do wspólnych zabaw i integracji.