Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września  2019 r. Mszą św. o godz. 8.00, którą celebrował ks. Proboszcz w intencji całej społeczności szkolnej w kościele parafialnym w Jeruzalu, rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2019/2020. Dalsza część uroczystości odbyła się w naszej szkole. Pani dyrektor powitała uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracyjnych i obsługowych szkoły. Przekazała najważniejsze informacje związane z działalnością dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą  szkoły. Życzyła wszystkim owocnej pracy i wielu sukcesów. Zachęciła do wzmożonego wysiłku, szczególnie uczniów z klasy VIII, których czekają ważne egzaminy. Po wystąpieniu pani dyrektor odbyły się spotkania z wychowawcami w poszczególnych klasach.