„ Poprawa stanu zdrowia w zakresie otyłości wśród dzieci z klas I-VI z terenu powiatu mińskiego”

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze coraz bardziej powszechny problem otyłości wśród najmłodszych dzieci, SPZOZ w Mińsku Mazowieckim przystąpił ro realizacji projektu dedykowanego dzieciom zmagającym się z problemem otyłości.

W związku z przedłużeniem terminu rekrutacji prowadzonej przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim i wolnymi miejscami w projekcie
 „Poprawa stanu zdrowia w zakresie otyłości wśród dzieci z klas I-VI z terenu powiatu mińskiego” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020 serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Plakat informacyjny w załączeniu.

Więcej  na stronie https://www.spzozmm.pl/projekty-unijne/poprawa-stanu-zdrowia-w-zakresie-otylosci-wsrod-dzieci-z-klas-i-vi-z-terenu-powiatu-minskiego/