tel. 25 752 32 79,

e-mail: szkola@jeruzal.edu.pl

Kartka z kalendarza

Międzynarodowe zawody lekkoatletyczne w Siedlcach 26.09.2019

26 września w Siedlcach na stadionie przy ul. B. Prusa odbyły się Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. T. Jakimiaka. Osiemnastu uczniów dzielnie reprezentowało naszą Szkołę w różnych konkurencjach, lecz głównie w biegach krótkich.

Miejsca na podium zajęło dwóch uczniów – bracia bliźniacy Antek i Jan Pielasa zdobyli srebrne medale w swoich konkurencjach. Antek II miejsce w biegu na 300m, natomiast Janek również II miejsce ale w biegu na 1000m. Gratulujemy chłopcom wspaniałej formy sportowej!

Warto wyróżnić też Bartka Murackiego, który w biegu na 100m zajął 4 miejsce, oraz Krystiana Tkaczyka, który w pchnięciu kulą wywalczył pozycję nr 5. Pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w zawodach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.