Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Andrzejki

Andrzejki

W dniu 27 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa przygotowana przez   Samorząd Uczniowski. Tak jak nakazuje tradycja zabawa połączona była z andrzejkowymi wróżbami. „Sławne na całym świecie wróżki”, rozjaśniały przyszłość naszym uczniom po-przez zabawne wróżby jak andrzejkowe serce czy kubeczki.

Nasi „DJ-e” Krystian i Wiktor zadbali, oto aby na dyskotece nie zabrakło najwięk-szych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Uczestnikom zabawy, jak widać na załączonych zdjęciach dobry humor dopisywał. Teraz z niecierpliwością czekamy na spełnienie naszych andrzejko-wych wróżb ☺

Warto również dodać, że wstępem na dyskotekę był „fant na loterię”, który Wolonta-riat Szkolny będzie sprzedawał podczas Choinki Szkolnej, a zgromadzone fundusze zostaną przekazane na pomoc Pogorzelców z Bork.