Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

… Zakończył się kolejny rok szkolny…Był on trudny. Stan pandemii wymagał od wszystkich dyscypliny, ograniczył kontakty z rówieśnikami, tradycyjne zajęcia lekcyjne zostały zastąpione przez zdalne nauczanie. Pomimo nietypowych doświadczeń wspólnie dotrwaliśmy do końca!

W dniu 26 czerwca 2020 roku o godzinie 8:30 Uczniowie klasy VIII po raz ostatni spotkali się z Panią  Dyrektor, Wychowawczynią, Nauczycielami i  Rodzicami, aby wspólnie pożegnać rok szkolny 2019/2020.

Pani Dyrektor Ewa Reda powitała wszystkich zebranych, a  następnie wraz z Wychowawczynią  wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, Stypendium Dyrektora Szkoły oraz nagrody książkowe najlepszym uczniom. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia klasy VIII. Najbardziej zaangażowani w prace na rzecz szkoły oraz biorący udział w konkursach otrzymali dyplomy, podziękowania, nagrody książkowe i medale.

Aktywnym Rodzicom, którzy uczestniczyli w życiu szkoły, wręczono pamiątkowe albumy i Podziękowania. W szczególny sposób podziękowano Pani Katarzynie Wróblewskiej Przewodniczącej Rady Rodziców za wieloletnią współpracę.

W dowód wdzięczności za trud wychowania i naukę Pani Dyrektor oraz Wychowawczyni otrzymały z rąk Rodziców piękne bukiety róż oraz własnoręcznie przygotowane upominki dla wszystkich Nauczycieli i pracowników naszej szkoły.Na koniec pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia , bezpiecznych i słonecznych   wakacji  oraz  sukcesów w dalszej nauce.

Po uroczystości Pożegnania Klasy VIII odbyła się druga część Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020 zaplanowana według wcześniej ustalonego harmonogramu, z zachowaniem obowiązujących procedur.

Wychowawcy osobiście wręczali Rodzicom uczniów klas I-VII oraz Rodzicom dzieci z oddziałów przedszkolnych świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, angażowania się w prace na rzecz szkoły.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.

N I EC H   Ż Y J Ą  W A K A C J E !!!

Do zobaczenia we wrześniu!