Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele

Wychowawcy oraz Pracownicy Szkoły!

Dzisiaj jest ostatni dzień, który spędzamy w naszej szkole. Szkole pełnej wspomnień, w szkole w której przeżyliśmy wiele lat naszego życia. My, cała klasa ósma wspólnie pragniemy Wam wszystkim z całego serca podziękować za trud włożony w nasze wychowanie, edukację, za każde miłe słowo oraz niegasnącą cierpliwość.    Możecie być pewni, że dzięki Wam świat zdobył kolejnych mądrych    i szlachetnych ludzi.

Lada moment każdy z nas pójdzie w swoją stronę. Po wakacjach zasiądzie w nowej ławce, w nowej szkole otoczony nieznanymi twarzami zarówno nauczycieli jak i kolegów. Nie będzie już Was – tych, których znamy i szanujemy. Pierwszy września będzie wstępem do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Dzięki wszystkim Waszym radom, wskazówkom, mozolnej wieloletniej pracy godnie stawiamy czoła nowym wyzwaniom.

Kochani życzymy Wam wspaniałych wakacji, udanego odpoczynku, niezapomnianych wrażeń i udanego powrotu do szkoły. Niech radość, sukcesy oraz zdrowie zawsze Wam dopisują.            Wspominajcie nas ciepło.

Uczniowie klasy VIII  Jeruzal dn. 26 czerwca 2020r.