Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2020r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii dzieci nie mogły zabrać swoich ulubionych misiów do naszego przedszkola. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola z własnoręcznie wykonanym portret swojego ukochanego misia, każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, dowiedziały się, w jakich bajkach występują misie, uczyły się rymowanek, wykonywały prace plastyczne. Miłą niespodzianką były ulubione Misie Lubisie, które osłodziły nam ten wyjątkowy dzień.