Podziękowanie za udział w III edycji Akcji „Razem na Święta”

Nasza szkoła otrzymała dyplom podziękowania za udział w akcji "Razem na Święta". Był to projekt realizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, którego celem było zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowania wspólnot i więzi międzypokoleniowych. W tym roku w akcji wzięło udział ponad 12 tysięcy szkół z całej Polski. Uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Pamiętajmy, zawsze warto pomagać!

Dyplom

Podsumowanie inicjatywy znajdduje się w komunikacie dostępnym na stronie MEiN