Nasze osiągnięcia :D

Gabrysia Jastrzębska uczennica kl. II. gimnazjum w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym Tu wszędzie jest moja Ojczyzna w kategorii: recytacja, zajęła II miejsce. Gabi, GRATULACJE!

Aleksandra Wróblewska uczennica kl. I gimnazjum w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej zajęła II miejsce. Aleksandro, GRATULACJE!

Kinga Pilich uczennica kl. III szkołay podstawowej w Powiatowym Konkursie Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej, zajęła III miejsce. Kinga, GRATULACJE!

Łucja Piwowarczyk uczennica kl. VI szkołay podstawowej w Powiatowym Konkursie Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej, zajęła otrzymała wyróżnienie. Łucja, GRATULACJE!