Konkurs czytelniczy „Czytanie to przyjemność"

konkursUczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym  „Czytanie to przyjemność”. Głównym zadaniem było przeczytanie książek Grzegorza Kasdepke. Uczniowie klas I-ych wykonali ilustracje w oparciu o książkę „Ostrożnie! Wszystko, co powinno wiedzieć dziecko, żeby mogło bezpiecznie bawić się w domu.” Uczniowie klas II-VI przystąpili do konkursu wiedzy w oparciu o lektury: „Z piaskownicy w świat” i „ Co to znaczy…101 zabawnych historyjek, które pozwalają zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń”.

W wyniku eliminacji gminnych w konkursie plastycznym uczniowie Mateusz Kendelewicz i Roksana Mazek zdobyli II miejsce, Wiktoria Łebkowska, Maria Szostak i Zuzanna Gałązka – wyróżnienie. W konkursie wiedzy drużyna z klas II-III Kinga Pilich i Magdalena Sabak zajęły III miejsce , a drużyna z klas IV-VI Wiktoria Podstawka i Mateusz Rombel – II miejsce - GRATULACJE!