Zimowy turniej piłki nożnej w Jeruzal pt. „Śnieżna kula po hali hula”

W Zespole Szkół w Jeruzalu 03 marca odbył się halowy turniej piłki nożnej w kat. „Chłopcy gimnazjum”. Wzięło w nim udział 7 drużyn a mianowicie drużyny z Dobrego, Cegłowa, Wielgolasu, dwie ekipy z Gim nr. 1 M. Mz. oraz dwie z Jeruzala. Chłopcy rozgrywali mecze systemem ligowym „każdy z każdym” co dało w sumie 21 spotkań. Chłopcy rywalizowali ze sobą w duchu fair play. Akcje mogły się podobać młodszym uczniom kibicującym z Jeruzala, gdyż były na wysokim poziomie sportowym. Po emocjonujących pojedynkach najwięcej punktów zdobyły 2 drużyny z gimnazjum nr. 1 z Mińska Mazowieckiego. Pierwszy (I) skład wygrał wszystkie spotkania, natomiast II skład przegrywając tylko jeden mecz uplasował się na 2 miejscu. Drużyna z Wielgolasu zajęła 3 miejsce na podium. Chłopcy z Jeruzal dopiero na 5 i 6 miejscu w tabeli, ale trzeba przyznać, że dzielnie walczyli do końcowego gwizdka, za co należą im się gratulacje!

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary za udział w turnieju, które wręczyła osobiście Dyrekcja ZS w Jeruzalu Pani Agnieszka Juszczak.

Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce – Gim nr. 1 MMz (I) <18pkt>

2 miejsce – Gim nr. 1 MMz (II)<13pkt>

3 miejsce – Wielgolas <11pkt>

4 miejsce – Dobre <08pkt>

5 miejsce – Orliki Jeruzal (I) <06pkt>

6 miejsce – Orliki Jeruzal (II) <04pkt>

7 miejsce – Cegłów <00pkt>

Serdecznie gratulujemy wszystkim za wspólną rywalizację i dobrą zabawę oraz zapraszamy za rok! J