Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

W Zespole Szkół w Jeruzalu zakończenie roku szkolnego 2016/2017 poprzedziła  msza święta, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu szkoły. Pani dyrektor Agnieszka Juszczak podsumowała  całoroczną pracę dydaktyczno-wychowawczą, a najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z czerwonym paskiem, stypendia naukowe i nagrody książkowe. Szczególnie uroczysty charakter miało pożegnanie pani dyrektor Agnieszki Juszczak oraz dwóch nauczycielek, p. Marii Podobas i p. Elżbiety Żyła, które po wielu latach pracy w szkole odchodzą na zasłużoną emeryturę. Pracownicy szkoły i uczniowie obdarowali panie pięknymi bukietami kwiatów oraz drobnymi upominkami, Rada Rodziców wyraziła wdzięczność za trud włożony w wychowanie ich dzieci. Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy miłych wakacji.