Zawody powiatowe w Lekkoatletyce

Dnia 14.05.2019r  odbyły się zawody powiatowe w Lekkoatletyce na stadionie przy ul. Budowlanej w Mińsku Mazowieckim. Deszczowa pogoda spowodowała naturalną selekcję, a mianowicie kilkudziesięciu uczniów z różnych szkół zrezygnowało z uczestnictwa w konkursie.Na zawody przybyli najwytrwalsi i dzielnie walczyli w różnych konkurencjach. Z naszej szkoły wystartowało 14 zawodników, z czego 12 w biegach krótkich i średnich, a tylko 2 w pchnięciu kulą.

W końcowym rezultacie zdobyliśmy 4 medale:

Hanna Czerwińska - złoty medal w biegu na 400m dziewcząt klas III gim (1.21,47s)

Kamil Śluzek - złoty medal w biegu na 200m chłopców klas III gim (27.55s)

Hubert Kąca - srebrny medal w biegu na 100m chłopców klas VII/VIII (13.36s)

Krystian Tkaczyk - brązowy medal w pchnięciu kulą chłopców klas VII/VIII  (9,90m)

Uczniowie Ci zakwalifikowali się do zawodów Regionalnych w Siedlcach.

18.05.2019r na stadion przy ul. B. Prusa w Siedlcach przyjechali najlepsi zawodnicy z ośmiu powiatów.
Nasi uczniowie starali się jak tylko mogli, ale niestety nie wywalczyli sobie miejsca na podium.
Najlepiej wypadł Hubert Kąca, który w biegu na 100m awansował z rundy eliminacyjnej do rundy finałowej najlepszej ósemki sprinterów i tam zajął 7 miejsce, co dla naszej szkoły i dla Niego jest wielkim sukcesem.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.