Piknik Rodzinny w Zglechowie

Dnia 1 czerwca 2019r. grupa uczniów z klas IV-VIII i  wolontariuszy z naszej szkoły  wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” w Zespole Szkół Specjalnych w Nowym Zglechowie.

Nasi uczniowie zaprezentowali   na scenie to , co potrafią  najbardziej, czyli układy taneczne, śpiewy zespołowe i solo, jednym słowem wykonali prawdziwe schow. Grupa wolontariuszy swój wolny czas poświęciła na opiekę nad dziećmi, wspólną zabawę i pomoc.

Wszyscy mogliśmy uczestniczyć w  zabawach integracyjnych, malowaniu twarzy. Były też postaci bajkowe, loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki na koniu, warsztaty plastyczne, trampolina, basen z piłeczkami. Dla wszystkich  był  pyszny tort.

Podczas pikniku bawiliśmy się znakomicie, mieliśmy możliwość spotkać się, porozmawiać, mile spędzić popołudnie, odnajdując w sobie dziecko.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Dyrektor Szkoły w Nowym Zglechowie oraz Panu Kamilowi, który w szczególności  dołożył starań, aby tegoroczny Dzień Dziecka był niezapomniany dla wszystkich dzieci. DZIĘKUJEMY!!!

Poniżej znajduje się link do zdjęć i filmów