Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału „zerowego” wierszem i piosenką wyrazili swoją wdzięczność pedagogom za codzienne poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Pani dyrektor Ewa Reda złożyła serdeczne życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Życzyła wielu sił i wytrwałości w pracy. Podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń, za dotychczasowe zaangażowanie i pracę oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego, w dowód pamięci i uznania, rozdali wszystkim pracownikom szkoły symboliczne okolicznościowe medale.