14 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Konkurs składający się z turnieju wiedzy adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali Hanna Sabak i Kacper Gałązka - uczniowie klasy III.Tematyka konkursu była dosyć obszerna. Należało wykazać się znajomością: przepisów o ruchu drogowym, zasad udzielania pierwszej pomocy, nawyków niezbędnych dla bezpiecznego i kulturalnego uczestnictwa w ruchu drogowym; umiejętnością przewidywania skutków lekceważenia zasad, przepisów, nieuwagi i błędów; poczuciem odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

Laureatem konkursu została Hanna Sabak, która zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.