Bezpieczny pierwszoklasista.

Dnia 22 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej w Jeruzalu odbyło się spotkanie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach z uczniami kl.I. Na zajęciach odbyła się pogadanka na temat: „Bezpieczny pierwszoklasista. Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Przypomniane zostały zasady poruszania się po drogach osób pieszych oraz poruszania się na rolkach, deskorolkach i na rowerach. Podczas spotkania prowadzący podkreślił, jak ważne jest to, aby być widocznym na drodze publicznej. Zachęcał uczniów do noszenia kamizelek oraz elementów odblaskowych.

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie pouczających zajęć oraz odblaskowe gadżety, które otrzymali wszyscy uczniowie.