Marsz, marsz Dąbrowski...”

Nasza szkoła wzięła udziału w kolejnej edycji akcji MEN                  "Szkoła do hymnu".

W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wspólne śpiewanie hymnu odbyło się w wyjątkowy sposób. 10 listopada o godz. 11:11 uczniowie połączeni za pomocą komunikatorów zaśpiewali hymnu on-line. Dzieci z oddziałów przedszkolnych w odświętnych strojach z przygotowanymi kokardami narodowymi i flagami odśpiewały hymn w szkole.             Z okazji zbliżającego się święta uczniowie kl I-IV podczas lekcji zdalnej własnoręcznie wykonali kokardy narodowe i flagi, którymi ozdobią swoje domy.