Razem na Święta 2020

W tym roku z okazji mikołajek nasza szkoła podczas nauki zdalnej dołączyła do akcji MEN „Razem na Święta”. Uczniowie klas I-III razem z wychowawcami, a uczniowie klas IV-VII pod kierunkiem nauczyciela plastyki własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami świątecznymi i przekazali je drogą on-line nauczycielom, koleżankom i kolegom ze swoich klas . Niektórzy swoje świąteczne kartki osobiście wrzucali do skrzynek pocztowych swoich sąsiadów. Młodsza grupa dzieci razem z rodzicami przygotowała słodkie pierniczki, którymi obdarowała sąsiadów i samotne starsze osoby z najbliższej okolicy. Nasze działania uwrażliwiły uczniów na potrzeby drugiego człowieka i umocniły więzy międzypokoleniowe, a świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.