Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jeruzalu, ul.Szkolna 8, 05-317 Jeruzal, tel. 25 7523279

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

29. Finał WOŚP „ Finał z głową” - hasło przewodnie tegorocznej zbiórki.

2021-02-10
Powiększ zdjęcie

W tym roku, ze względu na panującą pandemię, zbiórkę na WOŚP przeprowadzili uczniowie klasy III SP. Do akcji włączyli się nauczyciele, pracownicy szkoły, najmłodsi uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Kwota , którą udało nam się uzyskać to 571,07zł. 

Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbył się 31 stycznia.  Nieprzerwana transmisja internetowa ruszyła już 30 stycznia wieczorem.                                                    

Czytaj więcej o: 29. Finał WOŚP „ Finał z głową” - hasło przewodnie tegorocznej zbiórki.

Dzień Bezpiecznego Internetu

2021-02-10
Powiększ zdjęcie

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. 

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku był obchodzony 9 lutego 2021 roku.

 

 

Czytaj więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu