Brązowy medal na Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych!

W Siedlcach, 16.09.2016r na stadionie przy ul. B. Prusa odbyły się kolejne Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne dla Szkół im. H. Jakimiaka. W zawodach uczestniczyło ponad 1000 zawodników z Polski, Litwy i Białorusi. Reprezentanci naszej Szkoły rywalizowali w róznych konkurencjach lekkoatletycznych i udało się wywalczyć pierwszy medal!

Magdalena Wróblewska w swojej kat. wiekowej w pchnięciu kulą zdobyła 3 miejsce - Jej wynik to 8,88 m a zarazem rekord życiowy!

Pozostali uczniowie byli blisko zajęcia miejsca na podium, lecz reprezentanci z Białorusi i Litwy postawili wysoką poprzeczkę i to Oni w większości zdobywali medale.

Wszystkim naszym uczniom, którzy walczyli na zawodach gratulujemy udziału i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych!

Na imprezie gościliśmy Tomasza Majewskiego (Dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich w pchnięciu kulą, rekordzista Polski, wicemistrz świata)

oraz Kamilę Lićwinko (polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku wzwyż, halowa mistrzyni świata, mistrzyni Uniwersjady)